Rajstopy Pończochy Stopki Skarpetki Podkolanówki Leginsy Dzieci Nowości Produkty Specjalistyczne

Dlaczego warto kupować w firmie Fun-Pol:


  • - NIE wymagamy MINIMALNEJ kwoty zakupów
  • - Zamówienia mogą być składane przez 24h/dobę. Nie wymagana jest rejestracja!
  • - Stały dostęp do stanów magazynowych.
  • - Współpracując z firmą Fun-Pol uzyskujemy rabaty progowe oraz rabaty indywidualne.
  • - Zamówienie może dotrzeć do Państwa w ciągu 24h, od momentu wysłania paczki. Dzięki współpracy z firmą GLS i UPS.


REGULAMIN SKLEPU


Warunki ogólne


1. Sklep internetowy firmy Fun-Pol, znajdujący się na stronie internetowej pod adresem www.fun-pol.pl umożliwia dokonywanie zakupów za pośrednictwem Internetu przez 24h/dobę.

2. Sklep internetowy fun-pol.pl prowadzony jest przez firmę  P.P.H.U. Fun-Pol, W. Funkowicz z siedzibą w Konstantynowie Łódzkim, przy ul. Zgierskiej 47 F,  tel. 605-356-336, e-mail: fun-pol@o2.pl

3. Dane dotyczące przelewu bankowego na konto:

P.P.H.U. Fun-Pol, W. Funkowicz
ul. Zgierska 47 F
95-050 Konstantynów Łódzki
Nazwa banku: BANK PEKAO SA
Numer konta: 83 1240 3422 1111 0000 2776 7337
Tytuł przelewu: Zapłata za … (nr zamówienia + data)
 
4. Ceny produktów znajdujących się w sklepie internetowym www.fun-pol.pl są podane w złotych polskich i zawierają VAT (są cenami brutto).Procedura składania i realizacji zamówień1. Podany przez Użytkownika adres e-mail jak i telefon może zostać wykorzystany do realizacji składanych zamówień.

2. Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe wypełnienie przez Zamawiającego formularza zamówienia, udostępnionego przez firmę Fun-Pol na stronach sklepu internetowego.

3. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających całkowicie lub czasowo realizację złożonego zamówienia firma Fun-Pol zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia - o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Zamawiającego.

4. W przypadku nieprawidłowo wypełnionego formularze zamówienia obsługa sklepu jest zobowiązana do kontaktu mailowego lub telefonicznego z Zamawiającym w celu wyjaśnienia zamówienia.

5. Zakupione produkty są dostarczane pod adres wskazany w formularzu zamówień.

6. Klient posiada prawo wyboru sposobu dostawy, zgodnie z formularzem zamówienia.

7. Koszty przesyłki są pokrywane przez nabywcę. W określonych przypadkach, o ile dopuszcza je firma Fun-Pol, opłata za dostawę zamówionych towarów może być przerzucona na firmę Fun-Pol.

8. Do każdego zamówienia wystawiany jest paragon fiskalny. Na życzenie Zamawiającego wystawiana jest faktura VAT.

9. Zamówienia realizowane są od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 15.00. Towar wysyłany jest po zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym.
 

Gwarancje i reklamacje,1. Towary oferowane w sklepie internetowym fun-pol.pl są objęte gwarancją producenta.

2. W przypadku reklamacji należy kontaktować się z firmą Fun-Pol lub z odpowiednim serwisem, o ile jego adres został, podany na karcie gwarancyjnej. Podstawą wszczęcia procedury reklamacyjnej jest paragon lub faktura Vat.

3. Klient ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyn w ciągu 14 dni od złożenia zamówienia.

4. Produkty mogą zostać zwrócone do sklepu internetowego fun-pol.pl i zostaną przyjęte, o ile nie były używane, a ich ilość i jakość jest zgodna z ilością i jakością dostarczoną oraz nie uległy uszkodzeniu w trakcie transportu.

5. Produkty zakupione w sklepie internetowym fun-pol.pl mogą zostać wymienione na inne, dostępne w sklepie produkty, o ile nie były używane, a ich ilość i jakość jest zgodna z ilością i jakością dostarczoną oraz nie uległy uszkodzeniu w trakcie transportu. Klient powinien skontaktować się z obsługą sklepu internetowego fun-pol.pl mailowo lub telefonicznie w celu uzgodnienia szczegółowych warunków wymiany.

6. W przypadku zwrotu zakupionego produktu sklep internetowy fun-pol.pl gwarantuje zwrot wpłaconej przez Klienta kwoty, pomniejszonej o koszty związane z dostawą produktów do Klienta, w ciągu maksymalnie 14 dni roboczych od otrzymania zwróconej przesyłki.

7. Koszty poniesione przez Klienta związane z odesłaniem produktów do sklepu internetowego fun-pol.pl nie podlegają zwrotowi, wyjątek stanowi sytuacja kiedy firma Fun-Pol popełni błąd przy realizacji zamówienia.

 
 

Postanowienia końcowe


1. Zamawiający dokonujący zakupu w sklepie internetowym fun-pol.pl wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia, otrzymywania informacji handlowych sklepu internetowego fun-pol.pl.

2. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz.271).

3. Zamawiający składając zamówienie w Sklepie internetowym fun-pol.pl jednocześnie akceptuje powyższy regulamin.

 


 

 

 

Design by VENTI